امداد خودرو دوزدوزان

امداد خودرو دوزدوزان

امداد خودرو دوزدوزان

Blog Article

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان اولین، قدیمی ترین و با سابقه ترین امداد خودرو در ایران شناخته می شود. ارائه خدمت رسانی به مشترکین امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به صورت سریع السیر انجام می پذیرد، اما لازم به ذکر میباشد که در راستای عدالت اجتماعی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی سرویس های امدادی با کیفیت و مطلوبی را در اختیار عموم مردم نیز قرار میدهد.

آیت الله کاشانی، نرسیده به شهرزیبا، واقع در خیابان آیت الله کاشانی

هزینه و تعرفه های امداد خودرو نگین خودرو که در قبال کارهای امدادی دریافت می‌کند نیز به طور کامل تحت نظر اتحادیه امدادی می باشد.

شهر دوزدوزان بواسطه قرارگرفتن در منطقه کوهستانی (نزدیکی به رشته کوه بزقوش و ارتفاعات سبلان دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی است که در تابستان معتدل و در زمستان‌ها دارای آب و هوای سرد می‌باشد و یکی از نقاط سردسیر کشور به شمارمی رود.

در صورت امداد و کمک می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با شماره تلفن ذیل تماس حاصل کنید و نگین خودرو را مطلع سازید تا متخصصین امور امدادی به یاری شما آیند.

دوزدوزان یکی از شهرهای متعلق به شهرستان سراب استان آذربایجان شرقی ایران است.

در صورتی که امکان تعمیر و راه اندازی خودرو در محل نباشد و نیاز به تعمیرات زمان بر و تخصصی باشد، امداد خودرو سایپا با حداقل هزینه، خودرو آسیب دیده را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز حمل میکند.

تعمیرات جزئی مربوط به برق خودرو در محل، در تلاش است تا هیچ خودرویی در جاده خراب باقی نماند.

این امداد خودرو در تلاش است تا با سرویس رسانی منظم به هموطنان گام بزرگی را در راستای امداد و نجات در تمامی جاده ها برداشته و رضایت مندی را از جانب آنان کسب نماید.

شما مشتریان گرامی پس از اتمام کار و پایان تعمیرات خودرو توسط تعمیرکاران سیار امداد خودرو تهران، می‌توانید گزارش بازدید از خودرو و تعمیرات لحاظ شده بر روی آن را مشاهده کرده و سپس در صورت تایید، پس از امضا یک نسخه را از تعمیرکار مربوطه دریافت کنید تا خیالتان از جانب تعمیرات خودرو توسط پرسنل تعمیراتی امداد خودرو تهران آسوده باشد.

​​ خدمات خودرو در محل در حال حاضر در کلان شهر های تهران ، کرج ، مشهد، اصفهان ، شیراز ، کرمانشاه ، یزد ، شهر کرد ، تبریز ، سمنان ، زاهدان ، ساری ، آمل ، ررشت ، فیروز کوه ، کازرون ، سبزوار ، رامهرمز ارايه می شود و توسعه آن در دست اقدام است . ​​خودرو های تحت پوشش:

بازدید و تعمیر جزئی و همچنین راه اندازی خودرو در محل در صورت امکان، در صورت نیاز حمل رایگان به محل نمایندگی مجاز در دوره گارانتی، از جمله خدمات مهم مدیران خودرو به مشتریان ام وی ام و چری می‌باشد.

چه بسا استفاده از یک تعمیر کار نابلد و غیرمتخصص می‌تواند صدمات غیر قابل جبران و سنگینی به خودروی شما تحمیل کند؛ در همین راستا این امداد ادامه خودرو لازم دیده تا از افراد متخصص و با دانش فنی بالا در امر تعمیر فنی وسیله نقلیه در سطح شهر تهران بهره برده و استفاده نماید.

یکی از مهم ترین وظایف و خدمات مدیران خودرو، تعمیر و تنظیم و تعویض قطعات در محل می‌باشد و شرکت امداد خودرو مدیران خودرو همیشه تلاش کرده است تا توانایی لازم به منظور رفع عیب در محل را به متخصصان خود را بیاموزد.

Report this page